smart-sens.org

W poszukiwaniu siebie

Wiele osób, żeby odnaleźć siebie, decyduje się na głębokie zmiany. Żyjąc z dnia na dzień, w szybkim tempie rzeczywiście można stracić kontakt z samą/samym sobą. Czy warto jednak wszystko rzucić i wyjechać w Bieszczady? A jeśli tak, to co zrobić, żeby taka zmiana okazała się korzystna?

Dzisiejszy świat jest niezwykle szybki, pełen nagłych zwrotów, czasami wręcz nieprzewidywalny. Często w związku z tym doświadczamy trudnych, nieprzyjemnych emocji, silniejszego stresu, a nawet załamań psychicznych czy depresji. Duże wymagania społeczne, wysoki poziom konsumpcjonizmu, brak głębszego kontaktu z innymi nie sprzyjają utrzymywaniu równowagi fizycznej ani stabilności emocjonalnej. Jak możemy sobie z tym wszystkim poradzić? Czy zmiana miejsca zamieszkania, pracy i stylu życia jest remedium na bolączki dnia codziennego?

Dlaczego pragniemy zmian

Życie w XXI wieku, szczególnie w dużych aglomeracjach, jest bardzo dynamiczne. Chcemy jak najsprawniej wypełnić liczne obowiązki, uporać się z niezbędnymi sprawunkami czy sprawami urzędowymi, ale i tak często nie…

View original post 1 524 słowa więcej

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.