smart-sens.org

Dawno temu utarło się przekonanie, że złość piękności szkodzi i jest w tym wiele prawdy. Według ludzi każdy kto się złości nie wygląda zachęcająco, a przecież piękno powinno przyciągać.

Od złości do miłości

Koala

Misie koala od razu po dorośnięciu szukają partnera/partnerki. Największym atutem według nich jest złość i zajadłość. Im bardziej on adoruje pannę, tym większą złością ona odpowiada na zaloty. Dopiero prawdziwa furia wybranki utwierdza koalę we właściwym wyborze.

Złośnik z polskiego lasu

Dzięcioł

Kiedy dzięcioły łączą się w pary, dochodzi do prawdziwych awantur. Wymyślają sobie przy każdej okazji. Nawet gdy wspólnie wychowują pisklęta, nie unikają sprzeczek przy spotkaniu u wylotu dziupli. Nic sobie nie robią z tego, że dzieci słuchają rodzicielskich kłótni.

Złość do opanowania

Żółw

Leniwiec

Wśród zwierząt są osobniki bardziej lub mniej skłonne do okazywania złości. Bardzo trudno jest nam ocenić na ile zdenerwowany jest na przykład żółw który ukrył się w swojej skorupie

View original post 2 076 słów więcej

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.